HEMEN ARA
HİZMET BÖLGELERİMİZ

Vestel Servisi Kayseri

Beyaz eşyada bir dünya devleri vardır. Birde ülkemizde doğup, büyüyen ve dünyaya kafa tutan dev markalar vardır. Bu markalardan bir tanesi olan Vestel, 1984 yılında Türkiye'de kurulmuştur. 1994 Yılında da Zorlu Holding bünyesine katılarak, dünyanın en büyük beyaz eşya markaları arasında ki yerini almıştır. En az iç pazar kadar, dış pazarda da söz sahibi olan, dünyanın en her yerinde satış ağına sahip olan, Türkiye'nin gurur kaynağı markalarından bir tanesidir.

Bu dünyaca ünlü markamız, Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Kayseri ilimizde de çok sayıda servis ağıyla Kayserili vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır. Vestel Servisi Kayseri olarak, internetten yazıp nerede bayileri olduğuna ulaşabilirsiniz. Özellikle son yıllarda piyasaya sürdüğü renkli beyaz eşya modelleriyle müşterilerinin, yoğun ilgisiyle karşılaşan Vestel, cazip fiyatlarıyla da göz dolduruyor.

Gün geçmiyor ki beyaz eşya teknolojisinde, insanlar yeni bir ürünle tanışmasınlar. Her dönemde farklı tarz ve modelde ürünlerle, insanların evlerinde ve iş yerlerinde baş köşeyi alıyorlar. Hayatı kolaylaştırmak için üretilen beyaz eşyalar; kahve makinesinden tutunda, yumurta makinesinden, tost makinesine, Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesine kadar pek çok ürünle hayatımızda yer alıyor. Daha adını sayamadığım birçok beyaz eşya bugün hayatın içinde işimize yarayan ve sürekli kullandığımız eşyalardır. Bu kadar çok hayatımızda yer alan bu ürünleri alırken tabi ki marka kalitesini de göz önünde bulundurmak zorundayız.

Örneğin; kadınların vazgeçilmezi olan çamaşır makinesi bozuldu. Böyle bir durumda ilk yapmamız gereken hemen ürünün markasına ait servisi aramaktır. Bu gibi durumlar için siz Kayserili vatandaşlarımıza kesinlikle Vestel servisi Kayseri yi öneririz. Çünkü geniş servis ağı ve kaliteli servis elemanlarıyla kısa sürede size ulaşıp sorunlarınızı çözebilecek bir markadır.

Vestel Servisi Kayseri çalışanlarına web sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Servimizin, Google de telefon numarası ve adresi bulunmaktadır. Telefonla arıza kaydını bildirdikten kısa bir süre sonra, servis yetkilileri size ulaşacaktır ve en hızlı şekilde arıza sorununuzu çözeceklerdir.

Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK