HEMEN ARA  SORU SOR
HİZMETLER

Kayseri Vestel Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Vestel Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Vestel Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Vestel marka beyaz eşya kullanıyor ve bir servise ihtiyaç duyuyorsanız Kayseri Vestel Servisi olarak sizlere gerekli tüm imkânları sağlamaya devam ediyoruz. Kayseri bölgesindeki en güvenilir firma olmanın verdiği mutlulukla daha iyi bir çalışma sunmanın gayreti içerisindeyiz. Vestel ürünlerinde karşılaşacağınız tüm teknik sorunları gidermek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Çalışmalarımızı sunarken garantili hizmet kapsamında ilerliyor ve yine tüm çalışmalarımızda bir yıl garanti ayrıcalığından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Kayseri Vestel Servisi olarak servisimize başvuru yapabilirsiniz. Web sitemizden Online başvuru yaptıktan sonra kısa sürede deneyimli ekibimiz sizlere dönüş yapmaktadır. Vestel özel servisi olarak yüksek teknolojik ürünlerin tüm bakım ve onarım faaliyetlerini sürdürürken bu hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla aktarıyoruz. Günün her saati firmamıza ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden gerekli bilgileri alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca markaların yedek parça ihtiyaçlarını da kısa sürede karşılıyor ve yine yüksek memnuniyetinizi sağlamaya devam ediyoruz. Profesyonel ekibimiz Vestel marka ürünlerde yaşayacağınız tüm sorunlar için çağrı merkezi üzerinden bilgi sunmaya devam etmektedir.

Kayseri Vestel Servisi, bölgedeki en güvenilir özel servisi olarak çalışmaktadır. Kendine güvenen ve uzun yılların birikimiyle çalışmalarına devam eden ekibimiz, kaliteli hizmet sunmanın gayreti içerisindedir. İster bulaşık ister çamaşır makinesi için servis çağır formu kullanabilir ya da arızalanan buzdolabınız için hizmet talep edebilirsiniz. Çalışmalarımızın tamamı garanti kapsamında olduğu için yüksek müşteri memnuniyetiyle karşılaşabilirsiniz.

Vestel markası son dönemlerde ülkemizde en çok kullanılan ürünler arasında yerini almıştır. Teknolojiyle paralel olarak çok yönlü otomatik beyaz eşya üretimine devam eden Vestel marka ürünlerinizde yaşayacağınız teknik aksaklıklarda firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli teknik bilgiler hakkında destek alabileceğiniz firmamız sayesinde artık Kayseri bölgesinde en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Garantili hizmet anlayışımız ile birlikte tüm markaların yedek parçalarına ulaşabileceğiniz özel bayimiz, kesintisiz hizmet sunmanın gayreti içerisindedir. Günün her saati bizleri arayabilir ve sorunlarınızı ileterek çözüm arayışı talebinde bulunabilirsiniz. www.iklimservis.com olarak yüksek memnuniyet, uygun fiyat ve kesin çözüm ilkesiyle hareket ediyor ve tüm markaların teknik servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız özel servis olarak çalışmaktadır. Vestel marka Buzdolabı , Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın, Ankastre ürünlerde firmamızdan sorunsuz destek alabilirsiniz. 

Hemen arayın 
Servis hattı : 0 352 331 89 19

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK